Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 2203 Views

  • Shikodood.so
Blue Lagoon: The Awakening (2012)

Blue Lagoon: The Awakening (2012)

Dec. 08, 201485 Min.
Your rating: 6
8 2 votes

Synopsis

Dy nxënës gjimnazi ngecin në një ishull tropikal dhe duhet të mbështeten tek njëri-tjetri për të mbijetuar. Aty ata mësojnë më shumë për veten dhe njëri-tjetrin ndërsa bien ngadalë në dashuri.

Blue Lagoon The Awakening me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Blue Lagoon: The Awakening
TMDb Rating 6.5 1,065 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Romance (1999) +18
365 Days: This Day (2022)
The Lovebirds (2020)
Gotti (2018) HD
Once Upon a Time in Hollywood HD
Red Shoes and the Seven Dwarfs (2019)
Leaving Las Vegas (1995) HD
Pieces of a Woman (2020)
A Bigger Splash (2015)
The Song of Names (2019) HD
Conviction (2010) HD
I Still Believe (2020) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published