Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 711 Views

  • Shiko
Before The Fall (2004)

Before The Fall (2004)

Oct. 10, 2004
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Aftësitë në boks të Fridrih e çojnë atë në një shkollë elitare naziste në një kështjellë në vitin 1942. Ai regjistrohet kundër dëshirës së babait të tij pasi shpreson për një të ardhme më të mirë. Por nuk është ajo që ai priste.

 

Before The Fall (2004) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Napola - Elite für den Führer

Director

Director

Cast

Similar titles

Sleep Tight (2011)
Eye for an Eye (2019)
Fifty Shades Freed (2018) HD
Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022)
Truth or Dare (2018) HD
The Godfather
Am I a Serial Killer (2019)
The Infiltrator (2016)
Angel Has Fallen (2019) HD
Cocaine Godmother (2017)
Halloween Kills (2021)
A Perfect Plan (2020)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published