Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 918 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Ava (2020)

Ava (2020)

Kill. Or be killed.Aug. 06, 202096 Min.
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një vrasëse me pagesë, futet në listën e zezë për t’u vrarë nga vetë organizata e saj, pasi vinte në diskutim urdhrat që merrte dhe kishte thyer protokollin.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title Ava
TMDb Rating 6.4 105 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Bloodshot (2020) HD
Jojo Rabbit (2019) HD
Sour Apples (2016)
The Last Duel (2021)
A Twelve-Year Night (2018)
Bad Boys II (2003) HD
Out Stealing Horses (2019)
Jumanji: The Next Level (2019)
Angel Has Fallen (2019) HD
The Notebook (2004)
A Bigger Splash (2015)
Bad Boys (1995) HD

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published