Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 466 Views

  • Shiko
Arkansas (2020)

Arkansas (2020)

Kyle and Swin are working their way to the top... ...but the top has other plans.May. 05, 2020United States115 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Filmi mbledh së bashku tre dekada të historisë së trafikut të drogës në Jugun e largët. Eksplorohet cikli i dhunës që i kthen të rinjtë në kriminelë dhe të vjetrit në legjenda.

Original title Arkansas
IMDb Rating 5.7 418 votes
TMDb Rating 6.5 12 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Cuck (2019) +18
When the Game Stands Tall (2014)
Wrath of Man (2021)
Promising Young Woman (2020)
August: Osage County (2013)
Human Capital (2020) HD
Bad Boys (1995) HD
Me and Earl and the Dying Girl (2015)
The Informer (2019)
Romanzo Criminale (2005) HD
Extraction (2020)
The Captain (2019)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published