Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 1504 Views

  • Shikowaaw.tv
Angel Has Fallen (2019) HD

Angel Has Fallen (2019) HD

Loyalty is under fireAug. 21, 2019United States122 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Agjenti i Shërbimeve Sekrete Mike Banning kërkohet për vrasjen e mbetur në tentativë të Presidentit dhe i duhet t’i shmanget FBI-së, teksa përpiqet të zbulojë kërcënimin e vërtetë.Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Angel Has Fallen (2019) HD me titra shqip Filma me titra shqip Shiko Seriale

Original title Angel Has Fallen
IMDb Rating 6.4 56,222 votes
TMDb Rating 6.2 1,371 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Jumanji: The Next Level (2019)
The Messenger (2019)
Tom and Jerry (2021)
The Gentlemen (2019) HD
Justice League Dark: Apokolips War
Spenser Confidential (2020) HD
Taxi 2 (2000)
The Infiltrator (2016)
Before The Fall (2004)
Official Secrets (2019)
Cuck (2019) +18
Intuition (2020)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published