Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 394 Views

  • Shikofcom
Am I a Serial Killer (2019)

Am I a Serial Killer (2019)

May. 10, 2019United States82 Min.TV-14
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një vajzë adoleshente viziton në burg mamanë e dënuar me vdekje dhe bie në një kurth të rrezikshëm që të marrë përsipër fajin për krimet e mamasë së saj.

Original title Am I a Serial Killer
IMDb Rating 5.1 135 votes
TMDb Rating 6 1 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Assault on Precinct 13 (2005)
Extraction (2020)
Wrath of Man (2021)
Cuck (2019) +18
Hard Kill (2020)
Fifty Shades Freed (2018) HD
Sleep Tight (2011)
Parasite (2019) HD
Below Zero (2021)
The Infiltrator (2016)
Official Secrets (2019)
A Bigger Splash (2015)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published