Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 5086 Views

  • Shikoshikoseriale.in
  • Player 2dood.ws
After We Fell (2021)

After We Fell (2021)

May. 06, 202198 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Sapo Tesa merr vendimin më të madh të jetës së saj, gjithçka ndryshon. Zbulimet për familjen e saj, dhe më pas të Hardinit, vënë në dyshim gjithçka që dinin më parë, duke e bërë më të vështirë të ardhmen e tyre së bashku.  

After We Fell (2021) me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale    Twitter

Original title After We Fell
IMDb Rating 5.0 3,500 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

My Grandfather’s People (2011)
Ana (2020)
The Social Network (2010)
Little Women (2019) HD
Bull (2019) HD
A Twelve-Year Night (2018)
Capone (2020)
Wolf (2013)
Cocaine Godmother (2017)
A Bigger Splash (2015)
Ava (2020)
Leaving Las Vegas (1995) HD

(1) comment

  • IndiNovember 29, 2022Reply

    After 2021 we fell download

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published