Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 3418 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoshikoseriale.in
365 Days: This Day (2022)

365 Days: This Day (2022)

Apr. 27, 2022Poland111 Min.TV-MA
Your rating: 5
7.5 2 votes

Synopsis

Laura dhe Massimo janë kthyer dhe më të fortë se kurrë. Por lidhjet familjare të Massimos dhe një burrë misterioz që kërkon zemrën e Laurës e ndërlikojnë jetën e të dashuruarve.  

365 Days: This Day (2022) Me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

365 Days: This Day (2022)
Original title 365 Days: This Day
IMDb Rating 2.7 4,518 votes
TMDb Rating 6.1 238 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Leaving Las Vegas (1995) HD
The Many Saints of Newark (2021)
After We Collided (2020)
Sour Apples (2016)
The Age of Adaline (2015)
Landlocked (2018) +18
Someone, Somewhere (2019)
Faith, Hope & Love (2019)
365 Days (2020) +18
Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022)
Valley Girl (2020)
The Notebook (2004)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published