Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

banner211320204

Video Sources 103879 Views

 • Shikofcom
2 Gisht Mjaltë – Filmi Plote HD

2 Gisht Mjaltë – Filmi Plote HD

Your rating: 9
8.2 75 votes

Synopsis

Historia e një çifti që mundohet të realizojë një muaj mjalti në Karaibe, por një gabim në blerjen e biletave i bën ata që të enden rrugëve të jugut të Shqipërisë duke përjetuar peripeci nga më të ndryshmet.

Instagram    Facebook    ShikoSeriale2 Gisht Mjaltë – Filmi Plote HD filma me titra shqip Shiko Seriale

IMDb Rating 8

Director

Director

Cast

Similar titles

Coming 2 America (2021)
Rich in Love (2020)
PK (2014)
Butterflies (2018)
Once Upon a Time in Hollywood HD
My Grandfather’s People (2011)
Xhandari dhe Xhandaret (1982)
The Hangover (2009)
Taxi 2 (2000)
Impractical Jokers: The Movie (2020)
I Love Tropoja – Film i plote
Home Alone 4 (2002) HD

(4) comments

 • SaraMarch 2, 2021Reply

  Eshte I mahnicem

 • AlvinMarch 30, 2021Reply

  Une e Kam qefe

 • Mateo tankaJuly 27, 2021Reply

  Super

 • Redis LleshiSeptember 3, 2021Reply

  Super

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published