Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 562 Views

  • Shikohqq.to

La Casa de Papel: 5x9

Episodi 9

Profesori mbetet i tronditur pasi taktikat e tij janë përdorur kundër tij dhe kur duket sikur çdo shpresë ka humbur, ai merr një vendim të guximshëm.

La Casa de Papel – Sezoni 5 Episodi 9 me titra shqip

Money Heist Seriale me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published