Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 508 Views

  • Shikohqq.to

La Casa de Papel: 5x8

Episodi 8

Tamayo kërkon arin teksa skuadra vepron me shpejtësi. Monica shqetësohet se mund të ketë probleme psikologjike. Vite më parë, Berlini zhgënjehet.

La Casa de Papel – Sezoni 5 Episodi 8 me titra shqip

Money Heist Seriale me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published