Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 928 Views

  • Shikodood.la

La Casa de Papel: 5x5

Episodi 5

Ndërkohë që i gjithë grupi përpiqet të përballet me sulmin ushtarak, përmes një kundërsulmi, shumë jetë do të jenë në rrezik. Tokyo kujton edhe një herë hyrjen e saj të zhurmshme dhe shndërrimin në atë që është sot…

La Casa de Papel – Sezoni 5 Episodi 5 me titra shqip

Money Heist Seriale me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published