Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Video Sources 788 Views

  • Shikodood.la

La Casa de Papel: 5x4

Episodi 4

Ndërkohë që jeta e Helsinkit është në rrezik, hajdutët kryejnë një kundërsulm të fshehtë. Berlini dhe djali i tij kryen grabitjen e tyre të parë së bashku.

La Casa de Papel – Sezoni 5 Episodi 4 me titra shqip

Money Heist Seriale me titra shqip

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published