Filma dhe Seriale me titra shqip - ShikoSeriale.in

Big Brother Vip Albania Live

Big Brother Vip Albania Live

ShikoSerialeFebruary 8, 2023Views 1684054

Big Brother Vip AlbaniaOpsioni 2

Instagram    Facebook    ShikoSeriale

Big Brother Vip Albania Live

Shiko Live 24 ore Big Brother Vip

Categories

(36) comments

 • RinaFebruary 26, 2023Reply

  Super

 • KllMarch 19, 2023Reply

  🔥🔥

 • Zamira litaMarch 22, 2023Reply

  Nxjerreni edhe grupin e luizit jo vtm kto ne tdyja kanalet

 • DejviMarch 22, 2023Reply

  Dejvi bossi

 • DejviMarch 23, 2023Reply

  Big brother vip albania eshte kar

 • FestimeMarch 25, 2023Reply

  Ooo

 • AriMarch 27, 2023Reply

  Ngelen tu fol per Luizin dhe Kiaren Olta me Qetesorin srrin dot pa e permendur fare keto te dy

 • MarjolaApril 2, 2023Reply

  Hapeni big brother 2??????

 • NokApril 5, 2023Reply

  ARBRI

 • amarildoApril 5, 2023Reply

  luizi eshe fshesan e kiares

 • KlevisApril 5, 2023Reply

  Luizi jish

 • ANDOApril 6, 2023Reply

  NE KETE BB KETA LOJTARET VETEM PER LUIZIN FLASIN , CD GJE RROTULLOHET RRETH TIJ DHE VETE ATA.LUIZ LUANI DHE PERSONI I VETEM QE KA BERE TE GJITHE SHQIPTARINE BASHKE . NA KENAQ SHPIRTIN .

 • EriApril 7, 2023Reply

  😂😂😂😂

 • ArielaApril 11, 2023Reply

  Pervec Luizit te tjeret jane me pushime🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • taniApril 12, 2023Reply

  pse nuk hapet 1

 • JuliApril 17, 2023Reply

  O zemra duhet te rrini pak me shum online se njerzit jan fisku 24/7 me bbv😂🤣

 • OlsaApril 18, 2023Reply

  luiz fitues

 • JuliApril 18, 2023Reply

  Efi luanesh🦁🦁🦁🦁

 • JuliApril 19, 2023Reply

  Bo ku luizi nuk durohet rpt

 • JuliApril 19, 2023Reply

  O vllaii hapini pak kto kanalet po deshet🦁

 • KlediApril 21, 2023Reply

  😂😂😂😂

 • JuliApril 21, 2023Reply

  😂😂😂😂

 • GjutaApril 22, 2023Reply

  Ky luizi nuk din gje per ate videon ku ka fol efi dhe man qendrim kot.Per mendimin tim, efin duhet te shkoj ne finale. Kiara po ben nje loj te shpifur sepse po i ndryshon te gjitha fjalet dhe nuk e meriton finalen.

 • BonnaApril 22, 2023Reply

  Mua nuk më pëlqen luizi as si njeri e as si lojtar me falni

 • JuliApril 23, 2023Reply

  🍾

 • JuliApril 23, 2023Reply

  🥂

 • JuliApril 27, 2023Reply

  😂😂😂 ca spo na degjojn syt😂😂😂

 • JuliApril 27, 2023Reply

  Hahaha

 • mikeApril 29, 2023Reply

  te lumt EFI si ti je vetum per t
  e hanger edhe gjum bravo si tkan fut aty

 • AlfoncApril 29, 2023Reply

  Dea

 • JuliMay 2, 2023Reply

  Mirmgjes

 • KrasniqiMay 2, 2023Reply

  Luizi fitusi i big brother vip 🔥🔥🔥🔥

 • AmeljaMay 7, 2023Reply

  Të fitoj Luizi

 • JuliMay 7, 2023Reply

  Me vjen shum keq tani qe mbaroj duket si dita e fundit e shkolles do na marr malli per bbv realish sinqerisht

 • iLLyRiAnMay 13, 2023Reply

  flm shum per ket chanel suksese admin&stafitn
  jeni perfect

  MOS NDALONI

 • JuliMay 18, 2023Reply

  Falenderoj channelin shum per mundesin qe na dha duke e ndejk ketu bbv2 suksese dhe sa me lart 👑👑🇦🇱🇦🇱

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published